Dále doporučujeme, zábava, důležité informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Síť, zábava, důležité informace

Vtípky, fórky, vtipy, ftipy, anekdoty, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtípky, fórky, vtipy, ftipy, anekdoty, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, židovské anekdoty, černý humor, anekdoty o politice, murphyho zákony, kameňáky apod.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, muži, ženy a dívky, přístroje, symboly, jídlo a nápoje, rostliny, sport, hudba, smajlíci a emotikony, halloween, osobnosti a lidé, stavby, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, hmyz, auta, dopravní prostředky, láska, zvířata, mapy, Vánoce a Advent atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: pro dospělé, výukové pomůcky, Tapety na PC ke stažení, zeměpis, Call girls, Vlajky států USA, Přehled souborových přípon, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Free computer wallpapers, zadarmo, Stručný slovník pojmů a termínů, Wallpapers na plochu PC, B

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak přehrát, kterak editovat, jak otevřít, v čem spustit, jak importovat, jak převést, jak spustit, jak vytvořit, v čem upravit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, písma, fonty, systémové soubory, internet a web, komprimace dat, grafiku, konfigurační soubory, video soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, dokumenty apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj apod.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: český jazyk, bankovnictví, lékařství a medicína, nápoje, technika, materiály, nástroje, politika, fyzika, cestování, náboženství a křesťanství, zkratky, literatura, nemoce, jídlo, matematika, psychologie, ekonomie a ekonomika, zločin a právo, internet, účetnictví, stavebnictví, sport, příroda atd.

Keywords:Wallpapery na tablet, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, č, Kliparty pro Office, Celebrita Uma Thurman, Životopisy osobností, Vlajky měst a obcí České republiky, Kliparty pro Office, Póquer juego de apuestas, info, Vlajky jednotlivých států USA, tipy

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie apod.

Informace, zábava, důležité informace

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Klíčová slova: webové stránky, Obrázky vlajek států světa, Hry pro kluky, Texty k jmeninám pro cestovatele, Full HD tapety na PC zdarma, H, Vlajky měst a obcí České republiky, Gambling, betting, Online web Hry zdarma bez registrace, Dopravní značení, zdarma, Biografie slavných osobností

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: cestování, rostliny, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, internet, software, nástroje, příroda, chemie, latina, počítače, hardware, fyzika, psychologie, bankovnictví, materiály, nápoje, filozofie, lékařství a medicína, technika, účetnictví, politika, český jazyk, zločin a právo atd.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, dopravní prostředky, halloween, hudba, jídlo a nápoje, zelenina, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, rostliny, smajlíci a emotikony, nápoje, květiny, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, ovoce, zvířata, ptáci, sport, muži, láska, náboženství, ženy a dívky atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Mississippi, Massachusetts, Vermont, Wisconsin, Arkansas, Wyoming, New York, Florida, Idaho, Indiana, Alabama, Aljaška, Oregon, Západní Virginie, Missouri, Kentucky, Maine, Jižní Karolína, Iowa, Montana, Arizona, Washington, Maryland, Ohio, Delaware, Severní Dakota atd.

Online vánoční webzine - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Pak zkuste Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční svícen, Kuba, Tapeta, K Vytištění, Keramický adventní věnec, Lego, Ostrava, Historické ozdoby, Korálky, Rumové řezy, Koleda, Kameňák, Šišky, Květiny, Vídeň, Vánoce, Vinná klobása, Anglicky, Atmosféra, Přání, Pro děti, Text, Bůh, Vosí hnízda, Vánoční trhy, Píseň, Santa, Vánoční ubrusy, Milka, Jmelí, Slámový adventní věnec apod.

Bonmoty, moudrosti, aforismy, hlášky, přísloví, myšlenky, úsloví

Citáty slavných, Bonmoty, moudrosti, aforismy, hlášky, přísloví, myšlenky, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o rozumu, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete parkování - parkovačky, Střílečky, Logické, Sportovní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Strategie, Oddechové, Závodní a podobně.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: V, Nejlepší zeměpisné kvízy, Online vánoční magazín, Profesionální klub ledního hokeje Montreal Canadiens, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Onlinovky zdarma, Dopravní značení, Historie strategických válečných her, počítače, Online testy zdarma, weby

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: měny, státy usa, hudební zkratky, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, geocaching, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, obecné zkratky, země EU, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, mezinárodní organizace apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Vtipy, vtipné texty, ftipy, anekdoty, černý humor, frky

Chcete se pobavit? Vtipy, vtipné texty, ftipy, anekdoty, černý humor, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O mužích, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O škole, O Slovácích, O manželství, O Windows, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Klíčová slova: zábava, Online web Hry zdarma bez registrace, V, hyperlinky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Isla Fisher celebrity, zdroje informací, zajímavosti, volný čas, doporučujeme, Nejhranější online hry zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, Obrázky k svátku a k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Křížovka: Sedí dva homosexuálové v hospodě a luští křížovku...neúspěšně. Zavolají vrchního a ptají se: "Pane vrchní, potřebujem otvor lásky na čtyři!" "Ale pánové, to je přece piča!" První homosexuál se otočí na druhého a řiká: "Já ti říkal, že to není řiťť!"

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Další odkazy:

Obrázek Veselé Velikonoce
Brazil
Doporučené internetové odkazy
Kelly Clarkson celebrity
Obrázky k vybarvení
Tipy na zajímavé weby
Charlize Theron
Naše tipy na užitečné weby
Sexy Eliza Dushku
Zajímavé internetové odkazy
Sandra Bullock
Obrázek Bruneta
Linky na partnerské weby
Celebrita Erika Eleniak
Obrázek Jóga

Děkujeme vám za vaši návštěvu.