Naše tipy, všeobecné informace zdarma

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak otevřít, v čem upravit, v čem spustit, jak konvertovat, jak spustit, čím zobrazit, jak importovat, kterak editovat, jak exportovat, jak převést následující typy souborů: video soubory, písma, fonty, systémové soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, grafiku, dokumenty, hudební audio soubory, internet a web, obrazy disků apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Vtipy, frky, ftipy, vtípky, vtipné texty, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipy, frky, ftipy, vtípky, vtipné texty, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipné citáty, poslední věty před smrtí apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, internetové stránky, Databáze osobností Kdo je to?, Celebrita Gábina Partyšová, tipy, odkazy, Online web Hry zdarma bez registrace, Biografie, životopis Katherine Heigl, Vlajky států USA, Přehled souborových přípon, zeměpis, Webové online testy zdarma

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Frky, fórky, vtipné texty, vtipy, černý humor, kameňáky

Chcete se pobavit? Frky, fórky, vtipné texty, vtipy, černý humor, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Slovácích, O manželství, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O ženách, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O škole, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O Němcích, Frky o tchýních, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení apod.

Keywords:Free game online hry, F, Dopravní značení, Onlinovky zdarma, Poker OMAHA hold’em, zajímavosti, Adventní magazín, A, Obrázek Zdravotní sestra, Životopisy slavných osobností, info, F

Vánoční web - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Štóla, Vánoční pozadí, Blahopřání, Lego, Rumové řezy, Písnička, Třásně, Plocha, Vánoční tapety, Květiny, K Vytisknutí, Osvětlení do oken, Štěstí, Desktop, Jmenovka, Jarmark, Vinná klobása, Francouzsky, Ježíšek, Samolepky, Řetězy, Svíčky, Adventní trhy, Pokrmy, Jmelí, Santa, Vánoční prostírání, Vánoční svícen, Vosí hnízda, Košíčky, Televize apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Informace, všeobecné informace zdarma

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Obrázky na PC - počítačové tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC. lze použít v ultrabook, displej, PC, tablet, počítač, phablet, monitor, smartphone, mobil, notebook, obrazovka počítače a pro operační systémy SUSE Linux, OSX, Windows 2000, Windows XP, Android, Windows 95, Slackware, Mac, FreeBSD, Linux Xubuntu, Windows Me. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, fantasy, velkoměsta a noční život, Formule 1, zvířata, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, květiny, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, ptáci, fraktály, free wallpapers, nature - příroda, tenisté a tenistky. Dostupné velikosti jsou 4800x1200, 750x1334, 1920x1200, 1152x864, 1366x1024, 1920x1280, 1080x1800, 1600x1200, 1800x1440, 393x786, 1680x1050, 1440x2560, 1280x1024, 1280x960, 800x1280, 2160x3840 atd.

Pozadí na tablet - full HD pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na tablet. jsou vhodná pro phablet, smartphone, tablet, mobilní telefon, počítač, mobil, notebook, PC, ultrabook, monitor, displej a pro operační systémy Windows XP, Windows 98, Red Hat Linux, Windows 95, Android, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Windows Me. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: rostliny, dopravní prostředky, budovy a stavby, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, zvířata, noční města, motorky, motocykly, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, wallpapery, adventní a vánoční tapety, letadla. Dostupná rozlišení jsou 1920x1440, 320x568, 2560x2048, 1024x768, 640x480, 412x846, 768x1024, 1280x854, 2560x1440, 360x760, 2560x1600, 1440x960, 2160x3840, 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, 1536x2560 atd.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Tapety na PC zdarma ke stažení, V, Textová přáníčka a obrázky k svátku, zdarma, webovky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé, kuriozity, multimédia, výukové pomůcky, zadarmo

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Hry pro děti, Střílečky, Animace, Závody aut, Pro dívky, Adventury, Karetní hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry a tak dále.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Logické, Klasické, Střílečky, Vánoční online hry, Strategie, Pro dívky, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Karetní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení a podobně.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Aforismy, hlášky, bonmoty, moudra, úsloví, motta, výroky

Citáty slavných osobností, Aforismy, hlášky, bonmoty, moudra, úsloví, motta, výroky, . Mj. na webu naleznete citáty o zdraví, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o kráse od různých známých osobností.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: volný čas, Dopravní značky, pro děti, Obrázek Těhulky, Nejhranější online hry zdarma, Kliparty pro dokumenty, Obrázky na PC, Il poker online, Prapory regionů a království, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Skvělé hry online zdarma

Zahrajte si skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Oddechové, Klasické, Vánoční online hry, Logické, Karetní, Závodní, Strategie, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Sportovní, Střílečky, Pro dívky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky a podobně.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, týmy NHL, země EU, okresy České republiky, obecné zkratky, geocaching, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, měny, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Klíčová slova: Pozadí na tablet, zdroje informací, Onlinovky zdarma, Přehled vlajek USA, pro dospělé, Futbol Club Barcelona, linky, V, počítače, Vánoční web, H, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Karlovarský kraj, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nemá vlastní hodinky: Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Další odkazy:

Americké Chicago
Tapety na plochu PC zdarma ke stažení
Naše tipy na užitečné weby
Istanbul city
Computer games
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázek Těhulky
Naše tipy na zajímavé stránky
Celebrita Christina Ricci
Wayne Rooney
Doporučené internetové odkazy
Biografie Kate Moos
Stránky o Ruské federaci. Historie, současnost, osobnosti, geografie, politika

Děkujeme vám za vaši návštěvu.