Partnerské weby, technika, zábava, informace

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Hry pro dívky online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro dívky online . V této jedinečné sbírce naleznete Hry na vaření a smažení, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Pro dívky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Bojové online gamesy, Karetní, Klasické, parkování - parkovačky, Strategie, Velikonoční hry, Závodní a podobně.

Internet, síť, technika, zábava, informace

úsloví, rčení, motta, hlášky, moudrosti, bonmoty, myšlenky

Citáty slavných osobností, úsloví, rčení, motta, hlášky, moudrosti, bonmoty, myšlenky, z kategorií citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o bohu od různých známých osobností.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, Slovník pojmů Co je to?, F, Dopravní značky, Velikonoční blahopřání: Hody, hody, doprovody, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přehled zkratek a akronymů, Přehled přípon a koncovek souborů, Barevná malovaná vejce, Webové online hry zdarma, Seznam státních vlajek, odkaz, Vlajky států USA

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Vtipy, fóry, ftipy, frky, fórky, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtipy, fóry, ftipy, frky, fórky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, murphyho zákony, anekdoty o politice, kameňáky, židovské anekdoty, černý humor, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech apod.

Tapety na plochu počítače - full HD pozadí na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na plochu počítače. lze použít v smartphone, mobil, monitor, notebook, mobilní telefon, tablet, obrazovka počítače, PC, počítač, ultrabook, phablet a pro operační systémy Slackware, BlackBerry OS, macOS, Java ME, Linux Mint, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Windows 10, Android, Linux Fedora, Windows NT. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, zvířata, dopravní prostředky, sportovní pozadí, voda a bubliny, květiny, kytky, letadla, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, noční města, rostliny, motorky, motocykly. Dostupné rozměry 360x720, 1080x1800, 1600x2560, 1280x854, 412x846, 800x1280, 1280x800, 1440x2560, 1536x864, 1680x1050, 320x568, 1024x600, 1280x1024, 2560x2048, 2560x1440, 375x667 atd.

Náš tip, technika, zábava, informace

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Indiana, Havaj, Arkansas, Vermont, Maine, Florida, Mississippi, Aljaška, Severní Karolína, Delaware, Nevada, Maryland, Colorado, Wisconsin, Michigan, Georgie, Kentucky, Idaho, Kalifornie, Texas, Minnesota, Wyoming, New Jersey, Montana, Missouri atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako umělci a umění, rodinné a příbuzenské vztahy, poruchy, žurnalisté a novináři, přezdívky, záliby a hobby, nadpřirozené osoby, národnost, křesťanství, psychologie, herectví, herci a herečky, osobnosti, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, vlastnosti, filozofie, lékařství, politika, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Keywords:tipy, P, K, Vánoční magazín, Tým NHL Minnesota Wild, multimédia, humor, hyperlinky, Přání k narození dítěte, Nejlepší online hry zdarma, pro děti, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, geocaching, země EU, státy usa, fyzikální jednotky, měny, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky apod.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie apod.

Fóry, vtipné texty, frky, vtipy, anekdoty, fórky

Zkuste vypnout! Fóry, vtipné texty, frky, vtipy, anekdoty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O škole, O důchodcích, O ženách, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O Windows, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O Němcích, O manželství, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O Somálcích apod.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, výukové pomůcky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Sexy Gábina Partyšová, zeměpis, URL, zadarmo, Obrázek Velikonoční vajíčko, Online životopisy, biografie, PC pozadí pro Windows, doporučujeme, odkazy

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

PC pozadí pro Windows - full HD wallpapers na PC

Oživte si plochu vašeho PC. PC pozadí pro Windows. lze použít v obrazovka počítače, tablet, smartphone, mobilní telefon, PC, notebook, displej, počítač, monitor, mobil, phablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Linux Fedora, Windows 2000, Windows XP, Microsoft Windows 8, Linux Mint, Windows 98, BlackBerry OS, FreeBSD, Linux Xubuntu, macOS. Pozadí na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako psi a štěňátka, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, auta, rostliny, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, zvířata, hudební tapety, wallpapery, voda a bubliny, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, noční města, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie. Stahujte v rozlišení 2560x1600, 1600x2560, 1680x1050, 800x600, 1920x1080 Full HD, 1440x2560, 2048x1536, 1536x864, 1800x1440, 360x640, 1024x768, 1600x900, 1280x854, 1080x1800, 800x1280, 750x1334 atd.

Síť, technika, zábava, informace

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC zdarma ke stažení. můžete využít v notebook, obrazovka počítače, smartphone, mobil, phablet, počítač, PC, mobilní telefon, monitor, displej, ultrabook a pro operační systémy Windows 98, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Windows 2000, OSX, Linux Xubuntu, Windows XP, Windows 10, FreeBSD, Microsoft Windows 8. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, motorky, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, flóra, stromy, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, květiny, nature - příroda, fraktály, Formule 1, velkoměsta a noční život, fantasy, sportovní a závodní auta, zvířata. Dostupné rozměry 2048x1080, 320x568, 1280x854, 360x720, 2048x1536, 375x812, 1800x1440, 1024x768, 1920x1440, 1152x1920, 2160x3840, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 360x640, 393x786, 1920x1200 atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií věda, příroda, rostliny, stavebnictví, latina, český jazyk, software, materiály, kultura, počítače, účetnictví, lékařství a medicína, nápoje, zkratky, literatura, matematika, bankovnictví, fyzika, psychologie, technika, cestování, hardware, různé, sport atd.

Klíčová slova: školství, Full HD wallpapers na PC, Staré hry online, Proxy server, Pozadí na PC zdarma ke stažení, zajímavosti, Super online kvízy, Omalovánky zdarma ke stažení, Online hry zdarma, Online testy a kvízy zdarma, V

Staré hry online

Zapařte si staré hry online. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Sportovní, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Karetní hry a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: filozofie, politika, poruchy, politici, sportovci a sportovkyně, psychologie, historie, osobnosti, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, školství a vzdělávání, zločin a právo, věda, křesťanství, záliby a hobby, umělci a umění, rodinné a příbuzenské vztahy, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, Spisovatelé a básníci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Informace, technika, zábava, informace

Klíčová slova: webové stránky, cestování, F, Obrázky a kliparty zdarma, Vlajky států USA, Obrázek pirátské vejce, zdroje informací, kuriozity, Seznam vlajek měst České republiky, info, zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Zelená vajíčka na obrázku, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Co je to život?: Život je to, co se stane, když vám ukradnou notebook a ztratíte telefon.

Na náboru malých hokejových talentů se ptá malý capart trenéra: „A jakou budu mít jako útočník zbraň?”

Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Další odkazy:

Obrázek koš s vajíčky
Profesionální klub ledního hokeje St. Louis Blues
Zajímavé webové stránky
Profesionální klub ledního hokeje Columbus Blue Jackets
Stránky o cestování, cestopisy, tipy a triky
Tipy na užitečné weby
ChristianMingle
Naše tipy na zajímavé stránky
Kalkata
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Cameron Diaz photos
Zeměpisné kvízy, testy znalosti vlajek
Partnerské internetové stránky
Milla Jovovich
Vymalovaná barevná vajíčka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.