Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, auta, dopravní prostředky, ženy a dívky, rostliny, osobnosti a lidé, stavby, hmyz, náboženství, nápoje, věda, ptáci, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, zvířata, mapy, přístroje, halloween, květiny, Vánoce a Advent, sport, láska atd.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak převést, jak přehrát, čím prohlížet, čím zobrazit, jak exportovat, jak importovat, jak otevřít, jak vytvořit, kterak editovat, v čem spustit soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, spustitelné soubory, systémové soubory, písma, fonty, internet a web, šablony dokumentů, obrazy disků, konfigurační soubory, dokumenty, komprimace dat, koncovky souborů, grafiku apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Vtipy, ftipy, fórky, vtípky, frky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtipy, ftipy, fórky, vtípky, frky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, O ženách, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O Slovácích, O manželství, O škole, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Frky o tchýních apod.

Klíčová slova: Nej hry online, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, A, webové stránky, Celebrita Hilary Duff, Webové html5 hry zdarma, Vlajky zemí světa, zadarmo, Biografie, životopis Jennifer Lopez, pro děti, Vše o Vánocích, V, Seznam přípon a koncovek souborů

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Informace, cestování, hry, zábava

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Super free web games zdarma

Doporučujeme super free web games zdarma. Vybírejte z kategorií Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Sportovní, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Keywords:internet, Ilustrační obrázky, odkazy, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Die Juventus Football Club Turin, Vlajky států USA, kuriozity, Online hry pro děti zdarma, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, Biografie slavných osobností, výukové pomůcky, Seznam vlajek měst České republiky

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Barbie hry, Hry s koňmi, Auta a závodní, Omalovánky, Logické hry, Oblíkačky apod.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Nové Mexiko, Havaj, Missouri, Illinois, Colorado, Texas, Indiana, Kansas, Mississippi, Rhode Island, New York, Severní Dakota, Connecticut, Maine, Vermont, Massachusetts, Louisiana, Ohio, Michigan, Kentucky, Delaware, Iowa, Aljaška, Arizona, Idaho, Severní Karolína atd.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj apod.

Klíčová slova: M, URL, info, Jeu de hasard, multimédia, hyperlinky, M, Texas hold’em poker Online, pravidlá, stávkovanie, hra, Super online kvízy, zábava, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, tipy

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Strategie, Logické, Oddechové, parkování - parkovačky, Klasické, Sportovní, Karetní, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Závodní a podobně.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Náš tip, cestování, hry, zábava

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: pro dospělé, Online geografické testy zdarma bez registrace, zdroje informací, Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications, Seznam vlajek měst České republiky, Wallpapers na plochu PC, Nejhranější hry online, Vlajka Argentiny, humor, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkaz

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: matematika, psychologie, nemoce, fyzika, náboženství a křesťanství, sport, ekonomie a ekonomika, účetnictví, lékařství a medicína, kultura, nápoje, věda, politika, různé, internet, filozofie, nástroje, software, jídlo, český jazyk, školství, technika, materiály, cestování atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Atentát, Ministr, KSČ, Filozof, ČSSD, Miliardáři, Stoletá válka, Textař, Dabérka, Překladatel, Hudba, Herec, Slovenští prezidenti, Vládce, Egypt, Esejista, Čeští králové, Životopis, Boston Bruins, Prezidenti, Producent, Ital, Zpěvačky, Američan, Upálen, Nobelova cena, Hokejisté, Básníci, Spisovatel, Básník, Zpěvačka, Vražedkyně, Pop, Ministr zahraničí, Kněz, Státník apod.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, nástroje a přístroje, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, nápoje, ptáci, rostliny, symboly, sport, hudba, osobnosti a lidé, auta, láska, náboženství, dopravní prostředky, hmyz, halloween, ženy a dívky, ovoce, jídlo a nápoje, stavby, Vánoce a Advent atd.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: zeměpis, Dopravní značky, zdarma, doporučujeme, weby, Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Státní prapory států světa, Slovník pojmů Co je to?, cestování, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Stručný encyklopedický slovník, Bayern München, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Peníze: Proč jsou peníze zelené? Protože je Židé sbírají, ještě než jsou zralé.

Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

Další odkazy:

Biografie Jenny Mc Carthy
Svobodný software
Linky na partnerské weby
Zhang Ziyi
Liverpool F.C.
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Cristiano Ronaldo fotbalista
Tipy na zajímavé weby
Sexy Erika Eleniak
Odkazy na zajímavé weby
World Flags
Juventus Turín
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Julia Roberts
Obrázky k svátku a k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.