Zajímavé odkazy, cestování, hry, zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, odkaz, Online životopisy, biografie slavných osobností, cestování, Biografie Gillian Anderson, multimédia, Přehled souborových přípon, Online testy zdarma bez registrace, Profesionální klub ledního hokeje Anaheim Ducks, odkazy, č, Obrázky vlajek států světa, Slovník pojmů Co je to?

Pozadí na tablet - obrázky na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na tablet. jsou vhodná pro monitor, mobil, počítač, displej, tablet, notebook, obrazovka počítače, PC, mobilní telefon, smartphone, ultrabook a pro operační systémy Slackware, Linux Ubuntu, Windows 10, Windows 98, FreeBSD, Chrome OS, macOS, Windows Me, Linux Xubuntu, Android, SUSE Linux. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, 3D a Abstraktní, letadla, rostliny, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, budovy a stavby, voda a bubliny, psi a štěňátka, zvířata, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, hudební tapety, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, noční města. Zvolit si můžete rozměry 1920x1440, 1200x1920, 2048x1536, 360x640, 800x1280, 1600x2560, 320x568, 1536x2048, 1680x1050, 2160x3840, 1280x800, 2560x2048, 1152x864, 1536x864, 854x480, HD 1280x720 atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako účetnictví, filozofie, kultura, hardware, školství, nápoje, lékařství a medicína, český jazyk, sport, jídlo, zločin a právo, materiály, příroda, bankovnictví, zkratky, matematika, počítače, cestování, rostliny, chemie, fyzika, literatura, nemoce, nástroje atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Oblíkačky, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Barbie hry, Farmářské hry apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak vytvořit, jak otevřít, jak importovat, jak spustit, čím zobrazit, jak převést, jak exportovat, jak konvertovat, v čem spustit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: dokumenty, systémové soubory, obrazy disků, písma, fonty, komprimace dat, spustitelné soubory, hudební audio soubory, koncovky souborů, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, šablony dokumentů apod.

Keywords:Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky jednotlivých států USA, Dopravní značení, Nejhranější online hry zdarma, Obrázky k vybarvení, F, zeměpis, Kliparty pro Office, Obrázek Rozesmátá blondýna, Online biografie, životopisy osobností, Nejhranější online testy a kvízy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Nej hry online, volný čas, Přání a obrázky, Tapety na PC zdarma ke stažení, Vánoční web, školství, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, info, zdarma, Dopravní značky

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Obrázky ke stažení - pozadí na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Obrázky ke stažení. vhodné pro PC, notebook, ultrabook, smartphone, monitor, phablet, mobil, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, tablet a pro operační systémy Mac, Chrome OS, Linux Fedora, Windows Me, Windows 98, Red Hat Linux, Windows 2000, Windows 95, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, auta, 3D a Abstraktní, zvířata, voda a bubliny, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, rostliny, sportovní pozadí, hudební tapety, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, příroda, krajina, noční města, psi a štěňátka, letadla, jídlo a nápoje, budovy a stavby. Mnoho verzí a velikostí jako 2160x3840, 768x1024, 1920x1440, hi res 2560x1920, 1536x2048, 412x846, 1280x768, 2048x1536, 1440x960, Full HD 1080x1920, 1152x768, 1600x1200, 1280x960, 640x480, 2560x1440, 375x667 atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Afriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: hyperlinky, weby, pro dospělé, Bayern München, počítače, Kliparty pro Office, Slovník pojmů Co je to?, Maria Sharapova, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, linky, Databáze osobností Kdo je to?

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, týmy NHL, státy usa, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, geocaching, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, měny, okresy České republiky, země EU, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Wallpapery na PC ke stažení, A, Obrázky ke stažení, webové stránky, Olympijská vlajka, výukové pomůcky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Členské země americké federace, Onlinovky zdarma, kuriozity, Vlajky měst České republiky, Emma Watson fotky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Já ho zabil!: Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Další odkazy:

Tapety pro Windows
Ashanti
Zajímavé webové stránky
Cristiano Ronaldo fotbalista
Dubai city
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Cestování po Evropě
Zajímavé internetové odkazy
Sexy Zhang Ziyi
World countries flags
Doporučené odkazy
Country flags
Celebrita Gwen Stefani

Děkujeme vám za vaši návštěvu.