Monica Bellucci foto, fotečky
Navigace
» Úvodní stránka
Odkazy
» Doporučujeme
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Monica Bellucci

Monica Bellucci obrázek


Celebrity Monica Bellucci foto


Na této stránce můžete shlédnout fotečky Monica Bellucci této krásné ženy

Poznámka: Klikněte na náhled obrázku pro zobrazení celebrity Monica Bellucci ve větším rozměru a v novém okně. Upozornuji, že fotečky celebrity se nacházejí na jiném místě, proto může jejich načítání trvat poměrně delší dobu. Mějte proto trpělivost a počkejte chvilku, však vám práce neuteče. Všechny pics by měly být nezávadné, tedy neměly by obsahovat erotické foto celebrit, akty celebrit, nahoře bez, nahé celebrity, apod. Pouze Monica Bellucci fotečky.

Chcete-li vidět další fotky Monica Bellucci klikněte sem

Náš tip: Paris Hilton patří mezi celebrity, které se staly známé tím, že natočily erotické video. Jedná se o video kde je Paris Hilton nude a bez kalhotek. Toto video sice na stránkách nenajdete, najdete zde však některé zajímavé, slušné obrázky.

English version of this page, Monica Bellucci pictures, Monica Bellucci pictures photos you can found here


Monica Bellucci photo

Několik fórů na závěr. Vtip Jak vařit slepici: Novomanžel se ptá sve ženy: "Proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?" "Vařim!" "A to takhle ? "No, vždyt tady se píše: Slepici půl hodiny mírně dusíme."

Novomanžel se ptá sve ženy: "Proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?" "Vařim!" "A to takhle ? "No, vždyt tady se píše: Slepici půl hodiny mírně dusíme."

Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Hoď mi sem to kladivo.

Alec Baldwin

Alec Rae Baldwin je americký filmový a seriálový herec. Baldwin se narodil v New Yorku ve čtvrti Long Island. Má další tři sourozence, kteří jsou rovněž filmovými herci. V mládí se Alec objevil v seriálech The Doctors (1980-82) a Knots Landing. Až do roku 1987 se věnoval hlavně...

Karel Heřmánek

Karel Heřmánek, principál Divadla Bez zábradlí, se narodil 17. října 1947 v Praze. V roce 1972 absolvoval na Janáčkově akademii múzických umění v Brně obor herectví a posléze začal působit v Divadle Na provázku, kde zůstal až do roku 1976. Poté pokračoval do Činoherního studia...

Trockista

Trockista je příznivec trockismu, což je odnož marxismu. Přišel s ním Lev Davidovič Trockij, který se později dostal do rozepře se Stalinem, neboť ho kritizoval a emigroval. Podle trockismu by měla být sociální revoluce pernamentní. ...