Monica Bellucci profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Monica Bellucci

Monica Bellucci obrázek, foto

profil Monica Bellucci

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Monica Bellucci. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Monica Bellucci? Kolik váží, kolik měří Monica Bellucci? Jaké jsou míry Monica Bellucci? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Monica Bellucci se narodila 1964-09-30. Měří 177 cm. Váží 65 kg. Míry Monica Bellucci (prsa-boky-pas) jsou 90-61-90.

Křestní jméno:Monica
Příjmení:Bellucci
Povolání:herečka
Datum narození:1964-09-30
Míry:90-61-90
Výška:177 cm
Hmotnost:65 kg
Web stránka:https://monicabellucci.mrbonus.com/
Národnost:italská
Místo narození:Citta di Castello, Perugia, Itálie

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Monica Bellucci foto a fotky Monica Bellucci.

Náš tip: Angelina Jolie je známá americká herečka. Více informací o herečce Angelina Jolie se dočtete zde.

English version of bio, Monica Bellucci biography, profile you can found here


Monica Bellucci foto

Několik fórů na závěr. Vtip Příznaky AIDS: Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?" . Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

Meg Cabot

Meg Cabot, celým jménem Meggin Patricia Cabot, používá také pseudonymy Patricia Cabot, Meggin Cabot nebo Jenny Caroll, je americká spisovatelka a ilustrátorka.Meg se narodila 1. února 1967 v Bloomingtonu v Indianě. Jako střední školu vystudovala ve svém rodném městě Booomington...

Bohemista

Bohemista je člověk, který se na vědecké úrovni zabývá českým jazykem, jeho historií, literaturou a také kulturou. Většinou jde o absolventa vysokoškolského studia oboru bohemistiky.Tento obor má dlouhou tradici, za zakladatele novodobé bohemistiky na vědecké úrovni byl považován...

Patrik Tkáč

Patrik Tkáč je slovenský finančník a podnikatel. Je zakladatelem a spolumajitelem skupiny J&T. Jeho otec Jozef byl ředitelem Investiční a rozvojové banky.Patrik Tkáč studoval na VŠ ekonomické v Bratislavě. Firmu J&T založil se spolužákem z gymnázia. Sám je také ve funkci předsedy...